NUMUNE HAZIRLAMAK

Müşterilerimizin taleplerinin tam olarak karşılanacağından emin olmaları, rengi, malzemeyi ve kaliteyi inceleyebilmeleri için numune hazırlanmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 250 adet ve üstü siparişleriniz için ürün numuneniz 1 hafta içinde ekibimiz tarafından hazırlanır. Numune üretimi ücretlidir.
NAKIŞ VE BASKI SEÇENEKLERİ
Promosyonel tekstil ürünleri veya iş kıyafetleri taleplerinizde, malzemeye ve konsepte en uygun baskı veya nakış seçeneği değerlendirilerek ürünler tasarlanmaktadır. Logonuzu ürünlere uygulamak için dijital baskı, emprime baskı, transfer baskı, tampon baskı ve nakış seçenekleri kullanılabilir.

NAKIŞ
Her türlü tekstil ürününe uygulanabilir. Renk sayısına göre değil desendeki vuruş sayısına göre fiyatlandırılır. Müşteri logoyu 300 dpi jpeg veya tiff formatında bize ulaştırdıktan 1 hafta sonra numune hazır olur.

TEKSTİL ÜRÜNLERİNE BASKI
EMPRİME BASKI
Geleneksel kalıp tekniği ve çeşitli tekstil boyaları ile yapılan baskıdır. Renk sayısına ve desen büyüklüğüne göre fiyatlandırılır. Yıkamaya dayanıklı olup uzun süre kullanılabilir.Müşteri logoyu 300 dpi jpeg veya tiff formatında bize ulaştırdıktan 1 hafta sonra numune hazır olur.

DİJİTAL BASKI

Boya püskürtme kafalı bir dijital baskı makinası ile yapılan baskıdır. Neredeyse fotoğraf netliğinde baskılar elde edilir. Desenin boyutuna göre fiyatlandırılır. Yıkamaya dayanıklı olup uzun süre kullanılabilir. Müşteri logoyu 300 dpi jpeg veya tiff formatında bize ulaştırdıktan 1 hafta sonra numune hazır olur.

TRANSFER BASKI
Sadece beyaz ve açık renk kumaşlara uygulanabilir. Resim yada logo her türlü görsel t-shirtlerin üzerine basılabilir.Müşteri logoyu 300 dpi jpeg veya tiff formatında bize ulaştırdıktan 1 hafta sonra numune hazır olur.

VINYL BASKI
Her renkte tekstil ürününün üzerine basılabilir. Yıkamaya dayanıklıdır.

FOLYO BASKI
T-shirt baskı tekniğidir, bu yöntem folyo kesim makinasında baskıya uygun folyoyu ters kesim metodu ile t-shirt’e transfer edilerek yapılır. Yıkamaya dayanıklı olup uzun süre kullanılabilir.

FLEX-Standard

Star Flex

Pearl Glitter
Brillant
FLOCK BASKI
Sık tüylü yapıda ve tekstil üzerine kabartma oluşturan tekstil folyosudur. Bu yöntem folyo kesim makinasında baskıya uygun folyoyu ters kesim metodu ile t-shirt’e transfer edilerek yapılır. Yıkamaya dayanıklı olup uzun süre kullanılabilir.