Nova Tekstil ve Promosyon

Promosyonel tekstil ürünleri ve iş kıyafetleri üreticisi olarak hizmet veren Nova Tekstil ve Promosyon her türlü promosyonel ihtiyacınız için yaratıcı bir çözüm bulur.
Nova Tekstil ve Promosyon olarak öncelikli amacımız; siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamış olduğumuz ürünler aracılığıyla, rakiplerinize karşı üstünlük sağlamanıza yardımcı olmaktır. Şirketinizin logosu ile hazırlanmış t-shirt, şapka, yelek  gibi her türlü ihtiyacınız için size en hesaplı çözüm önerilerini sunuyoruz. Çalışanlarınıza vermek amacıyla tasarladığımız bir t-shirt veya bir şapka bir yandan personelinizin firmanıza olan sadakatini arttırırken, bir yandan da kurumsal kimliğinizin tanınmasını ve şirket imajınızın gelişmesini sağlar.
Şirketiniz için veya özel organizasyonlarınız için tasarlanmış en iyi kalitede ürünleri, en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede size sunmak için çalışıyoruz. Personelinizin iş kıyafeti ihtiyaçlarını karşılamak için, en son teknoloji ve yüksek kalitede malzemeler kullanarak hem fonksiyonel hem şık iş kıyafetleri üretiyoruz. Şapka, t-shirt, sweatshirt, polo yakalı t-shirt, uniforma, tulum, önlük, mont, yelek ve pantolonu başlıca ürünlerimiz arasında sayabiliriz. Firmamız bünyesindeki tasarım bölümü projelerin her türlü görsel detayını mükemmelleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

”Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim..”

Nova Tekstil Ve Promosyon

Sizin için ne yapabiliriz ?

Bize aklınızda ki ürünün kumaş, baskı gibi detaylarını verin, size önce görsel numune daha sonrada gerçek ürünü hazırlayalım.

HIZLI TESLİMAT

Siparişleriniz en kısa sürede tamamlanıp, tüm Türkiye'ye gönderilebilmektedir.

SÜREKLİ DESTEK

Promosyon ürünlerinizin hazırlanış sürecinde sürekli destek imkanı

YÜKSEK KALİTE

Tüm tekstil promosyon ürünlerimizde yüksek kaliteli kumaş ve malzemeler kullanılmaktadır

Air Ties
ATV
Borusan Telekom
Eczacıbaşı
Garanti
Mardan Palace